11. TJ Chemička Ústí n. L. 11 281:327 4
12. Loko Louny 11 285:361 3

Kompletní tabulka

Jablonec Košutka 21:31

V sobotu zavítal na azylové hřiště Jablonce do Železného Brodu momentálně třetí tým druhé ligy z Košutky. Od samého počátku dávali hosté najevo, proč jsou v tabulce tak vysoko. Přes kompaktní a vysokou obranu se domácí prosazovali jen těžko a co prošlo, zlikvidoval soupeřův brankař. Ve třetí minutě vedli hosté 1:4, ve dvacáté 4:10 a poločas se uzavřel s výsledkem 7:14 z pohledu Jablonce.

V druhém poločase se jablonečtí snažili s nelichotivým výsledkem něco udělat. Začali se střelecky prosazovat spojky Krčka s Janderou a v závěru i křídla Tomáš a Žák. Stále to však neklapalo v obraně, a proto v závěru utkání svítilo na tabuli konečné skóre 21:31.

Sestava a branky: Rybák, Frýda - Žák (2), Jandera (5), Tamáš (5), Trejbal (2), Vraný, Šatava (1), Mony, Smrček (1), Preisler, Krčka (5).

V příštím kole zajíždí Jablonec do Prahy na palubovku velmi silné a vedoucí Dukly B.