12. Loko Louny 11 285:361 3

Kompletní tabulka

Dukla Praha B – Jablonec 22:17 (13:9)

Dukla Praha B – Jablonec  22:17 (13:9)

Jablonečtí házenkáři prohráli v Praze s rezervou Dukly 22:17, když podali dobrý výkon a zejména v druhé části prvního poločasu, domácí Duklu hodně zlobili.

Již tradiční obrázek v podzimní soutěži, jablonečtí v neúplné sestavě bojují se soupeři, kteří jsou kvalitně výše a torzo jabloneckých se snaží uspět, ale bohužel se letos nedaří. Střelba ze spojek prostě chybí a naším nejlepším střelcem je levé křídlo Marek Tomáš, což se potvrdilo i v tomto zápase. Úvod patřil domácí Dukle a jablonečtí těžce hledali skuliny v dukelské obraně a pokud něco prošlo, prakticky vše pochytal brankář a na druhé straně jablonečtí dostávali rychlé branky po rychlých přechodech do otevřené obrany. Stav 5:1 a 7:2 platil do 14. minuty. Hostům se podařilo zlepšenou obranou a dobrým zakončením v útoku brankami Krčky a Tomáše srovnat na 7:7. Ovšem Dukla si vzala time-out a podařilo se jí odskočit na poločasových 13:9. Druhá půle již byla vyrovnaná a Dukla si zkušeně držela 3-4 brankový náskok. Dále se střelecky dařilo Tomášovi, Krčkovi a k nim se přidal i Jandera. Rozehrávku tentokrát dobře řídil Šatava a v brance dobře chytal David Hlinka.

Sestava a branky: Hlinka – Tomáš 7, Krčka 6, Jandera 4, Žák, D.Trejbal, T.Svoboda, Šatava, Mony, Smrček, Preisler