11. Pardubice 4 78:147 0
12. Sokol Vršovice 5 104:203 0

Kompletní tabulka

Jablonec nestačil na rezervu Dukly Praha

V sobotu odpoledne sehrál Jablonec venkovní utkání na hřišti Dukly Praha ve Břvích.

Utkání se očekávalo obtížné a stejně tak tomu i bylo. Do šesté minuty vedli domácí 6:0 a jabloneckým se nedařilo vůbec nic. Poté se to trochu srovnalo a hosté začali vyrovnávat hru. Do patnácté minuty postupně snížili na 11:7. Zbytek prvního poločasu si už domácí pohlídali a tak se šlo do šaten za výsledku 20:10.

Do druhého poločasu vstoupila opět aktivněji Dukla a v deváté minutě to bylo již 27:13. Dalších deset minut se víceméně soupeři střídali ve skórování. Poslední desetiminutovka byl již v režii Dukly a pohodlně dokráčeli ke konečnému výsledku 44:25.

Sestava a branky: Novák - Střižík (8), Janata (7), Šimek (3), Kudrhalt (2), Hassa (2), Feigl (1), Kubík (1), Stamidis (1), Žáček, Blažek, Svoboda, Najman.

K utkání jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě, ikdyž Střižík a Novák přijeli z Jičína, kde odehráli svá utkání za hostující mužstva Liberce, respektive Jičína. Po celou dobu šel soupeř jasně za vítězstvím. Dokázali jsme s nimi držet krok pouze osm minut v prvním poločase a deset minut v poločase druhém. Zbytek utkání jsme propadali hlavně v obraně. Tam je rezerva opravdu veliká a dokud hráči nepochopí, že házená je kontaktní a týmový sport, budeme dál dostávat velké množství branek.