11. Pardubice 4 78:147 0
12. Sokol Vršovice 5 104:203 0

Kompletní tabulka

Jablonec doma přejel Sokol Vršovice

Celý týden bylo z kluků cítit odhodlání a namotivovanost na předposlední domácí utkání se zatím posledním Sokolem Vršovice. Účast na tréninku byla maximální, stejně jako úsilí na něm odvedené. Bohužel jsme pro toto utkání nemohli počítat s Kudrhaltem, který podstoupil drobný chirirgický zákrok, ale na zbylá utkání bude již připraven.

Po prvních nesmělých minutách a neproměněných šancích na obou stranách byli jablonečtí první, kdo se prosadil. Do čtrnácté minuty pozvolna navyšoval skóre na 9:5. Poté přišla jablonecká sedmiminutovka, kdy soupeři nasázeli sedm branek a odskočili na solidních 15:5. Zbytek poločasu si zahrála celá lavička a v pohodě dokráčela k poločasovému výsledku 19:10.

Do druhé časti vstoupili domácí opět výborně a v 38. minutě to bylo již o patnáct branek, 25:10. Zbytek utkání trenéři zkoušeli různé hráče na různých pozicích a jablonečtí si stále udržovali solidní náskok až do závěrečného hnizdu, kdy na světelné tabuli zářilo 35:23.

Sestava a branky: Novák - Janata (10), Střižík (6), Císař (6), Hassa (5), Žáček (3), Kubík (1), Blažek (1), Svoboda (1), Najman (1), Šimek (1), Feigl, Stamidis.

Kluci přistoupili k tomutu utkání zodpovědně a od začátku šli jasně za vítězstvím. Tentokrát fungovalo víceméně vše. Jak útočná, tak obranná fáze, snížil se i počet technických chyb. Doufejme, že se kluci naladí na vítěznou vlnu a ke každému utkání budou přistupovat s takovýmto nadšením, bojovností a vědomím, že s každým soupeřem se dá odehrát vyrovnaná partie.

Příští týden sehrají jablonečtí utkání na hřišti Lokomotivy Vršovice a k poslednímu utkání přijede soupeř z daleké Třeboně.