11. TJ Chemička Ústí n. L. 11 281:327 4
12. Loko Louny 11 285:361 3

Kompletní tabulka

Těsná prohra s Lovosicemi B

Špatný začátek , poté zlepšení, vyrovnaná část a smutek na konci, to je v kostce vystoupení jabloneckých házenkářů v posledním domácím soupeřem

Po delší době se do kádru Jablonce vrátili cestovatelé Svoboda a Novotný a zraněný Trejbal P. Prověřit je přijel soupeř z čela tabulky - HK Lovosice.

První tři minuty se hrálo vyrovnaně 2:2. Poté soupeř během šesti minut odskočil o pět branek na 3:8. Trenér zareagoval oddechovým časem, který zafungoval jako živá voda a jablonečtí do sedmnácté minuty srovnali na 9:9. Domáci pak byli ti, kteří přebrali iniciativu a podařilo se jim obrátit na 15:13. Bohužel se v posledních dvou minutách prvního poločasu podařilo hostům srovnat na poločasových 15:15.

Do druhé půle vstoupili opět lépe hosté. Ve 42. minutě vedli 18:21. Znovu přišel na řadu oddechový čas a znovu přišel obrat. Do dvacáte minuty jablonečtí srovnali a v 25. minutě vedli 25:24. Soupeři se poté podařilo vyrovnat a vypadalo to, že se obě mužstva rozejdou s remízou. Patnáct vteřin před koncem si však i hostující trenér vzal time-out a po nacvičené kombinaci se podařilo pět vteřin lovosickým strhnout vedení na svou stranu a na konečných 25:26.

Sestava a branky - Hlinka , Frýda - Trejbal P 7, Svoboda S. 5, Tomáš 5, Novotný 4, Jandera 2, Preisler 1 , Žák 1, Šatava, Mony, Smrček , Krčka, Svoboda T.