A muži

SOUPISKA        ROZLOSOVÁNÍ     TABULKA

Vítězství nad Duklou Praha

Jablonec – Dukla Praha B   34:28   (18:14)

Jablonečtí házenkáři potvrdili zlepšenou jarní formu a porazili rezervu pražské Dukly 34:28

A muži | 23.05.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Házenkářské derby v Liberci vyhrál Jablonec

Liberec Handball – ELP Jablonec 22:25 (10:13)

Po půlroce opět proběhlo házenkářské derby ve 2.lize, jestliže se libereckým povedlo na podzim zvítězit v Jablonci brankou ze sedmičky v šedesáté minutě, tentokrát se radovali jablonečtí na palubovce v Liberci.

A muži | 23.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Domácí prohra se zkušenou Slavii Praha

ELP Jablonec – Slavia Praha 23:26 (8:13)

Jablonečtí házenkáři prohráli na domácí palubovce se zkušeným soupeřem z Prahy, který je v tabulce druhé ligy na druhém místě, domácí po nevydařené první půli ještě zabojovali, ovšem vyzrálý tým Slavie si body sebrat nenechal.

A muži | 16.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

2 body z Pardubic !!!!!

Pardubice – Jablonec   27:30   (14:15)

Jablonečtí házenkáři urvali 2 body v po vyrovnaném boji v pardubické hale a vystřídali svého soupeře na sedmém místě v tabulce druhé ligy. Výborný výkon obou brankářů, kolektivní hra, týmové nasazení = výhra u těžkého soupeře.

A muži | 09.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Důležitá jarní výhra

Jablonec – Úvaly   33:15   (15:7)

Jablonecký tým házenkářů porazil v sobotu doma výrazně soupeře z Úval, kromě prvních 10 minut, měli domácí střetnutí plně pod kontrolou a posledních 20-ti minutách, už všichni jablonečtí klíčoví hráči odpočívali a příležitosti se chopili mladí hráči zejména Tomáš Jandera, který vstřelil 5 branek.

A muži | 26.03.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Nalezeno příspěvků: 315 | Zobrazeno: 1 - 5