Aktuality

Vítězství nad Duklou Praha

Jablonec – Dukla Praha B   34:28   (18:14)

Jablonečtí házenkáři potvrdili zlepšenou jarní formu a porazili rezervu pražské Dukly 34:28

A muži | 23.05.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Turnaj MINI v Jablonci odstartoval DEN S HÁZENOU

Po turnaji v Liberci se odehrál turnaj našich nejmenších i na naší půdě v Jablonci v městské hale. Turnaje se zúčastnilo 5 domácích týmů a to 3X MINI a  2X PŘÍPRAVKA, dále 11 týmů z měst LIBERCE, VARNSDORFU, DOLNÍHO PODLUŽÍ, NÁCHODA a TURNOVA.

Mini žáci | 01.05.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Házenkářské derby v Liberci vyhrál Jablonec

Liberec Handball – ELP Jablonec 22:25 (10:13)

Po půlroce opět proběhlo házenkářské derby ve 2.lize, jestliže se libereckým povedlo na podzim zvítězit v Jablonci brankou ze sedmičky v šedesáté minutě, tentokrát se radovali jablonečtí na palubovce v Liberci.

A muži | 23.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Jablonečtí dorostenci sahali na první body a chybělo opravdu málo

22.kolo II.ligy STD: ELP Jablonec - Sokol Bělá 35:37 ( 16:20 )

/Převzatý článek od Standy Švece  na IS Bělé p.B. - kráceno/

Ve 22.kole II.ligy STD jsem hráli v Jablonci nad Nisou. Domácí jsou na chvostu tabulky bez zisku bodu, v podzimním utkání jsme doma zvítězili 37:25 . Chtěli jsme získat v Jablonci 2 body jako doposud všichni naši soupeři. Do sestavy se vrátil Humpola, který je stále ještě v rehabilitaci, ale v útoku už ho téměř nic neomezuje. Druhý brankář Coufal šel do útoku a prvně s námi nastoupil Šturma, který se postupně adaptuje z národní házené.

V úvodních minutách se nám povedlo mírně odskočit na 4:7 v 8.minutě. Tento náskok se nám dařilo držet až do 45.minuty, kdy domácí přistoupili k osobní obraně Humpoly. Od začátku nefungovaly obrany a nějak extra se nedařilo ani brankářům obou týmů. Obě družstva se snažila hrát rychle a bez přípavy střílet. Díky špatným obranám skóre rychle narůstalo. Jablonec točil široký kádr, my jsme to táhli v základní sestavě. Piešťanský rozbíhal rychlý útok, na postavenou obranu byl k neudržení Humpola. Bohužel jsme dostávali laciné góly z křídel a nedařilo se nám vytvořit bezpečný náskok. Od 38.minuty dostal Humpola osobního strážce a Jablonec během deseti minut srovnal na 29:29 ve 48.minutě. I přes velká okna v domácí obraně kluci nechtěli chodit do soubojů za cenu inkasovaných ran a stříleli z nepřipravených pozic. V 52.minutě zvyšoval na 30:32.  Domácí udělali v závěru několik technických chyb, které dokázali Humpola s Piešťanským potrestat góly z rychlého útoku a výhru jsme nakonec se štěstím uhájili.

Vítězství nepřeceňuji, takhle špatný výkon v obraně, jako jsme předvedli my, jsem ve II.lize staršího dorostu ještě neviděl. V útoku naštěstí předvedl mimořádný výkon Humpola, který vstřelil 20 gólů. Minimálně 25 sprintů do rychlého protiútoku naběhal Piešťanský, který jediný snesl přísnější měřítko v obraně, ale sám na vše nestačil. V závěru se hráči zmáčkli, nechali na hřišti zbytek sil a urvali 2 body. Jablonec v závěrečné patnáctiminutovce vycítil velkou šanci na první body a chybělo opravdu málo.   /Konec citátu/

Mladší dorost | 18.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Domácí prohra se zkušenou Slavii Praha

ELP Jablonec – Slavia Praha 23:26 (8:13)

Jablonečtí házenkáři prohráli na domácí palubovce se zkušeným soupeřem z Prahy, který je v tabulce druhé ligy na druhém místě, domácí po nevydařené první půli ještě zabojovali, ovšem vyzrálý tým Slavie si body sebrat nenechal.

A muži | 16.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Nalezeno příspěvků: 702 | Zobrazeno: 1 - 5