INFO ELP

INFO

B-muži a mladší dorost  momentálně nehrají žádnou soutěž.

Hráči mladšího dorostu hrají za starší dorost 2. dorosteneckou Ligu pod vedením trenéra

Miroslava Kaňky.

Bývalý hráči Jabloneckého týmu nastupují v barvách Železného Brodu.

Replique Montre Rolex replica watches
Vážení sportovní přátelé, hráči, členové naší Tělovýchovné jednoty, sponzoři a fanoušci.

B muži | 25.12.2015 | Počet foto 1 | Pokračování »

Chcete získat detailní přehled o házené v rámci ČSH, v sezoně 2013-14 ?

Nalistujte si internetové stránky:

Mimo jiné z nich je zřejmá změna v termínu utkání mužů na Praze 4, kde místo neděle hrajeme v sobotu 23.11. od 17,00 hodin !! Je to oficiální!!

B muži | 04.11.2013 | Počet foto 0 | Pokračování »

Školení trenérů licence C a doškolení stávajících trenerů

Vážení příznivci házené,

Liberecký krajský svaz házené uvažuje :

o uskutečnění  školení trenérů licence C . V případě vaše zájmu vás prosíme o závazné potvrzení vaší účasti.

Předběžný termín školení je leden 2014 .

B muži | 22.08.2013 | Počet foto 0 | Pokračování »

Výbor oddílu házené povedou treneři mládeže . . .

Na konferenci TJ ELP Jablonec n. N. a jejího oddílu házené, která se konala v sobotu 25. 5. 2013,  byl zvolen nový společný výbor.

Na vlastní žádost na funkci předsedy pro další období rezignoval dosavadní předseda D. Ziebiker a z výboru odstoupili  pánové MUDr Vraný a Štrobl.

B muži | 27.05.2013 | Počet foto 0 | Pokračování »

Béčko potrápilo lídra regionální ligy házenkářů . . .

ELP Jablonec n.N. – Liberec Handball 14:19 (8:7)

Pragováci vlétli do utkání s plným nasazením a než se liberečtí stačili na jablonecké “klouzačce” rozkoukat, prohrávali 3:0. Do desáté minuty stačili hosté korigovat na 4:3. Poté to byl dalších deset minut nesmlouvavý boj bez brankového efektu na obou stranách. Další tři minuty byly v jabloneckém provedení z kategorie snů. Zásluhou Svobody, Matka a Šatavy Pragováci získali čtyřbrankový náskok 8:4 a mohli hrát v klidu. Opak však byl pravdou. Hned při následujícím útoku hostů totiž nastala paradoxní situace, když po nevydařené střele, či jen nahození míče na jabloneckou branku golman Kysela podklouzl nezasáhl míč, který se odkutálel napříč brankovištěm. Obě družstva čekala, co se bude dít. Rozhodčí neměli důvod cokoli pískat a tak se první vzpamatoval hostující Eliáš sebral míč a vystřelil na branku. Jeho střelu ještě Kysela kryl, ale na dorážku Honzy Svobody již nestačil. Domácí hráči na celou akci trvající nejméně pět sekund jen nevěřícně koukali a kpřestali hrát. Tato situace je natolik rozhodila, že již do přestávky neskorovali a hosté dotáhli na rozdíl jediné branky – 8:7.

B muži | 04.05.2013 | Počet foto 0 | Pokračování »

Nalezeno příspěvků: 30 | Zobrazeno: 1 - 5