SOUPISKA ROZLOSOVÁNÍ TABULKA replica rolex rolex replica
Jablonečtí dorostenci sahali na první body a chybělo opravdu málo

22.kolo II.ligy STD: ELP Jablonec - Sokol Bělá 35:37 ( 16:20 )

/Převzatý článek od Standy Švece  na IS Bělé p.B. - kráceno/

Ve 22.kole II.ligy STD jsem hráli v Jablonci nad Nisou. Domácí jsou na chvostu tabulky bez zisku bodu, v podzimním utkání jsme doma zvítězili 37:25 . Chtěli jsme získat v Jablonci 2 body jako doposud všichni naši soupeři. Do sestavy se vrátil Humpola, který je stále ještě v rehabilitaci, ale v útoku už ho téměř nic neomezuje. Druhý brankář Coufal šel do útoku a prvně s námi nastoupil Šturma, který se postupně adaptuje z národní házené.

V úvodních minutách se nám povedlo mírně odskočit na 4:7 v 8.minutě. Tento náskok se nám dařilo držet až do 45.minuty, kdy domácí přistoupili k osobní obraně Humpoly. Od začátku nefungovaly obrany a nějak extra se nedařilo ani brankářům obou týmů. Obě družstva se snažila hrát rychle a bez přípavy střílet. Díky špatným obranám skóre rychle narůstalo. Jablonec točil široký kádr, my jsme to táhli v základní sestavě. Piešťanský rozbíhal rychlý útok, na postavenou obranu byl k neudržení Humpola. Bohužel jsme dostávali laciné góly z křídel a nedařilo se nám vytvořit bezpečný náskok. Od 38.minuty dostal Humpola osobního strážce a Jablonec během deseti minut srovnal na 29:29 ve 48.minutě. I přes velká okna v domácí obraně kluci nechtěli chodit do soubojů za cenu inkasovaných ran a stříleli z nepřipravených pozic. V 52.minutě zvyšoval na 30:32.  Domácí udělali v závěru několik technických chyb, které dokázali Humpola s Piešťanským potrestat góly z rychlého útoku a výhru jsme nakonec se štěstím uhájili.

Vítězství nepřeceňuji, takhle špatný výkon v obraně, jako jsme předvedli my, jsem ve II.lize staršího dorostu ještě neviděl. V útoku naštěstí předvedl mimořádný výkon Humpola, který vstřelil 20 gólů. Minimálně 25 sprintů do rychlého protiútoku naběhal Piešťanský, který jediný snesl přísnější měřítko v obraně, ale sám na vše nestačil. V závěru se hráči zmáčkli, nechali na hřišti zbytek sil a urvali 2 body. Jablonec v závěrečné patnáctiminutovce vycítil velkou šanci na první body a chybělo opravdu málo.   /Konec citátu/

Mladší dorost | 18.04.2018 | Počet foto 0 | Pokračování »

Házenkářské "jaro" začíná!

O víkendu 17.-18. 2. začíná jarní část soutěží, řízených ČSH.

S ohledem na počet účastníků jak v soutěži mužů, tak i starších dorostenců a na způsob rozlosování se to zatím netýká obou družstev Pragováků (mužů i starších dorostenců) ve II. ligách. Ti absolvují jarní premiéru až o týden později v Náchodě a doma se představí až v neděli 4. 3. a to hned hostí jednoho z favoritů, LOKO Louny.

V přípravě na novou sezonu sehráli Pragováci dva turnaje mužů v Ústí n.L. a Bělé p. B. V obou shodně obsadili druhá místa, když na mezinárodním turnaj v Ústí z pěti utkání čtyři vyhráli, získali 8 bodů při skore 65:57. Prohráli pouze s vedoucím týmem JZ skupiny II. ligy Sokolem Libčice n.V.

Pragováci hráli v sestavě: Hlinka, V. Linka – Trejbal 18 (branek), Střižík 13, Šatava 8, P. Linka 7, Preisler a Mony po 5, Žák 4 a Kříž 2.

Na turnaji v Bělé p. B. získali Pragováci 6 bodů ze čtyř utkání při skore 55:49. Prohráli pouze s AŠ Mladá Boleslav a hráli v sestavě, která již více připomínala tu pravděpodobně „ligovou“, včetně Skřápka, který bude v jarní části II. ligy hostovat v Jablonci z České Lípy. Agentury nedodaly střelce branek, tak jenom sestava ELP: Hlinka, Chaloupka – Žák, Šatava, Heinl, Hána, Tomáš, Preisler, Novotný, P. Trejbal, Jandera, Mony, Skřápek a Kříž.