Nábor dětí 7-12 let do jabloneckého házenkářského oddílu

Vážení rodiče, milé děti, kluci i holky,

jablonecký oddíl házené přijímá do svých řad celoročně další adepty tohoto dynamického sportu, ve kterém se mohou uplatnit opravdu všechny děti, pro nové zájemce je první půlrok zdarma.

Házená je kolektivní sport, kde mohou děti předvést svoji chytrost, šikovnost, obratnost, rychlost i míčovou techniku, sport ve kterém budou se svými novými kamarády sdílet vítězství i prohry.

Jablonecký házenkářský klub dlouhodobě pracuje kvalitně s mládeží, v oddíle trénuje v 5-ti mládežnických kategoriích více než 60 dětí pod vedením zkušených trenérů a zároveň kamarádů.

Přípravka

- děti ve věku 6-8 let pod vedením trenérů s licencí formou sportovně herní činností učí děti obratnosti, postřehu, radosti ze hry, soutěživosti a poctivosti. Trenéři Stanislav Svoboda tel.732801740, mail: standa.svoboda@seznam.cz , a Martin Tyl tel. 777124677, mail: martin.tyl10@gmail.com  jsou současně ještě aktivní hráči a mají bohaté zkušenosti dětmi a moderní házenou. V létě trénujeme na venkovním hřišti v areálu v Pasekách za bývalou sokolovnou, dnes restaurací Chronos vždy v úterý a čtvrtek od 16.30 do 18.00 hodin. V zimním období trénujeme v úterý na ZŠ Rýnovická od 17.00 do 18.00 a v pátek v MSH u přehrady od 16.30

Minižáci

- děti ve věku 8-10 let pod vedením výše uvedených trenérů trénují společně s přípravkou a učí děti navíc praktickou hru 4+1 na menší hřiště a menší branky. Obě věkové kategorie hraji s lehkými a měkými míči.

Děti se po celý rok účastní turnajů po celé ČR, v zimním období je pro ně připravena vánoční besídka s překvapením a poslední týden o letních prázdninách je pravidelně věnován soustředění všech věkových kategorií v Rokytnici. Většina zdravotních pojišťoven Vám přispěje ročně na tento sport určitou částkou.

 

„ Vemte si tenisky, trenky a tričko, přijďte si zahrát a zasmát se v partě „

 

 

orologi replica replica orologi replica rolex