11. Liberec Handball 0 0:0 0
12. Sokol Vršovice B 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Jasné domácí vítězství

Jablonec - Ústí nad Labem 42:27 (24:11) Jablonečtí házenkáři v prvním jarním domácím střetnutí deklasovali soupeře z Ústí nad Labem rozdílem 15 branek, po nepovedeném utkání v Plzni minulý týden, si jablonečtí zlepšili náladu a potěšili dobrou hrou i jablonecké diváky.

Sice úvodní branku vstřelili ve druhé minutě hosté z Ústí, potom již domácí výbornou obranou eliminovali nejlepšího střelce soupeře Vrběckého a rychlými přechody začali získávat pomalu náskok. Za stavu 5:3 jablonečtí zvýšili náskok na 11:3, poté 14:7, a na konci první půle svítil na ukazateli výsledek 24:11, tolik branek normálně vstřelí tým za celý zápas, ale jablonečtí byli při velké chuti, i přes četná střídání již během první půle, tým pokračoval v dobrém výkonu.

Druhá půle již byla vyrovnanější, jablonecká obrana za stavu 30:14, doznala výrazných změn a nebyla již tak kompaktní a soupeři se povedlo vstřelil několik jednoduchých branek a zápas trošku kosmeticky upravit. Jablonecký tým předvedl dobrý kolektivní výkon.

Sestava a branky : Hlinka, Chaloupka – Hána 10, Krčka 10, P Trejbal 6, Novotný 5, Žák 2, Jandera 3, Střižík 2, Janata 2, Svoboda S. 1, Šatava1, Smrček, Svoboda T.

Hodnocení trenéra: po naší střelecké nemohoucnosti v Plzni jsme se rapidně zlepšili, do hry se dostali všichni hráči, makali jsme poctivě hlavně v prvním poločase, teď uvidíme, jak dopadne příští víkend další výlet na plzeňsko, každopádně házenou hrát umíme, teď je to potřeba i ukázat na venkovních hřištích, kde se nám zatím vůbec nedaří