11. Liberec Handball 0 0:0 0
12. Sokol Vršovice B 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Prohra s VŠ Plzeň

VŠ Plzeň – Jablonec 26:17 (15:8) Jablonečtí házenkáři podruhé na jaře neuspěli v Plzni, tentokrát prohráli na VŠ, když sestava plná mladíků , nestačila na zkušený domácí tým.

Po úspěšném domácím střetnutí s Ústím nad Labem, kde si jablonečtí v kompletní sestavě s chutí zastříleli 42:27, následoval opět výlet do plzeňského kraje. Jablonecký trenér Dědeček před utkáním vyndal 7 hráčských registraček a musel je nahradit dalšími hráči, hlavně z dorostu a béčka. Prázdniny, dovolená, různé zdravotní neduhy a práce vyřadily z tohoto boje klíčové jablonecké hráče. Po dlouhé době se představil Tadeáš Hrubeš, oficiální premiéru v áčku si odbyl 18-ti letý Kryštof Kříž a hlavně 17-ti letý Vojta Janata, který byl nejlepším jabloneckým střelcem s 5 brankami a to ještě minimálně 5 dalších vyložených střel neproměnil. Průběh utkání byl od prvních minut dán, zkušená domácí obrana spolu s brankářem nepustila jablonecké hráče do jednoduchého zakončení a v útoku si domácí VŠ dobrou střelbou zajistila uklidňující náskok již během první půle 15:8. Mladíci bojovali, ale zkušenost vítězila, hosté měli jedinou šanci a to v rychlém přechodu, párkrát sehráli i nacvičené kombinace. Druhá půle skončila 11:9 a celkově střetnutí 26:17.

Sestava a branky : Hlinka , Kubal – Janata 5, Jandera 3, Trejbal P. 3, Krčka 3, Svoboda T. 2, Hrubeš 1, Žák , Radosta, Kříž , Smrček

Hodnocení trenéra: i přes poměrně vysokou prohru jsem spokojen, bojovali jsme i v druhém poločase do konce utkání, což se nám naposledy v Plzni na Košutce moc nepovedlo, mám radost z mladých kluků, kteří se nezalekli tvrdé obrany domácích a předvedli několik pěkných akcí v přechodu a útoku, v obraně jsme neměli tolik kil a zkušeností, ale jsem rád, že nám dorůstají další házenkáři, kteří v budoucnu nahradí současné klíčové hráče áčka