11. VŠ Plzeň 9 190:231 3
12. Sokol Vršovice B 9 211:280 3

Kompletní tabulka

Přípravný turnaj v Liberci

Velmi kvalitní přípravný turnaj v Liberci Po dlouhé covidové pauze absolvovali jablonečtí handbalisté přípravný turnaj. Na turnaji jablonečtí obsadili poslední 4. místo, ale ze 6 poločasů tým 3 poločasy vyhrál a prezentoval se velmi dobrým handballem, hlavně proti soupeřům z vyšších soutěží polské Nowa Soly a Dvoru Králové, jediné utkání , které se jabloneckým nepovedlo bylo proti domácímu Liberci.

Jablonec - Liberec  23:28 – v tradičním severočeském derby byl liberecký tým jasně lepší od prvních minut, běhavý handball  mladíků Liberce, vedený zkušeným Lepiešem na rozehrávce, jabloneckým vadil , v útoku se výrazně střelecky nedařilo nikomu a obrana byla příliš prostupná a jablonečtí ani nezachytávali liberecký přechod do útoku, zasloužené vítězství Liberce
Jablonec  - UKS Trojka Nowa Sol  24:20 – v druhém utkání byl již obraz Jablonce úplně jiný, soupeř , který je nováčkem druhé nejvyšší soutěže v Polsku, výborně silově vybavený s hráči s výškou minimálně 190cm seděl jabloneckým více, výborná jablonecká obrana, podpořená vynikajícím dorostencem v brance Vaškem Novákem byla základem, že již v poločase jablonečtí měli 5-ti brankový náskok, v útoku se dařilo střelecky Vranému, Hánovi a Patriku Trejbalovi
Jablonec  - Dvůr Králové  21:29 – po těžkém utkání s Poláky jablonečtí nastoupili hned k dalšímu utkání a během první půle jablonecký tým držel remízu s prvoligovým týmem, ovšem po pauze již jabloneckým došli sílu a hosté se po jabloneckých ztrátách dostaváli lehce do zakončení a s přehledem zvítězili

Sestava Jablonce : Novák , Kubal – Trejbal P., Hána, Vraný, Krčka, Hassa, Jandera,  Kříž , Mony , Preisler , Kudrhalt, Radosta, Tomáš, Smrček

1.místo  - Liberec Handball
2.místo  - Nowa Sol (POL)
3.místo  - Dvůr Králové
4.místo  - Handball Jablonec

Hodnocení trenéra : myslím, že jsme absolvovali velmi kvalitně obsazený turnaj, polský klubový  handball je trošku jinde než český handball a tak to byla výborná konfrontace, s Libercem jsme neměli moc šancí, soupeř nás jednoznačně přeběhal, s polským Nowa Sol, to byl náš nejlepší zápas, poprali jsme se o lepší výsledek a bylo znát, že kluci chtěli odčinit neúspěch z prvního utkání a poslední utkání se Dvorem jsme vydrželi poločas, takže víme ,kde nás tlačí bota a máme ještě prakticky měsíc do prvního soutěžního utkání 2.ligy a do té doby věřím, že se výrazně zlepšíme