11. VŠ Plzeň 6 135:144 3
12. Sokol Vršovice B 6 146:190 1

Kompletní tabulka

Postup v poháru

Bělá p.B. – Jablonec 16:26 (7:11) Na první kolo Českého Poháru zajížděli jablonečtí házenkáři do Bělé pod Bezdězem, kde zvítězili zejména díky zlepšení v druhém poločase 16:26.

Do úvodu utkání lépe vstoupila Bělá, když si v prvních sedmi minutách vybojovala dvoubrankový náskok 5:3, jablonečtí postupem času zlepšili obranu , na levé spojce se rozehrál Střižík a zejména díky němu jablonečtí otočili stav na 6:10. V druhém poločase jablonečtí postupně navyšovali náskok, domácí již neměli tolik sil a jablonečtí rychlými přechody v pohodě dovedli utkání do vítězného konce.

Sestava a branky : Novák – Vraný 7, Hána 7, Střižík 4, Hassa 3, Radosta 1, Kudrhalt 1, Mony, Preisler, Kubík, Smrček, Krčka

Hodnocení trenéra : opírali jsme se o zkušenosti Vraného s Hánou, výborně opět zachytal dorostenec  Vašek Novák,  Tomáš Střižík nám pomohl dobrou střelbou ze střední vzdálenosti a jsem rád, že na hřišti mohli strávit hodně času naši další šikovní dorostenci Hassa, Kudrhalt a Kubík

V dalším kole v neděli 12.9. od 17.00 přivítají jablonečtí v hale u jablonecké přehrady tým z Mladé Boleslavi