11. VŠ Plzeň 9 190:231 3
12. Sokol Vršovice B 9 211:280 3

Kompletní tabulka

Prohra na Dukle Praha

Dukla Praha B – Jablonec 34:26 (20:9) I ve svém druhém podzimním utkání prohráli jablonečtí handbalisté v Praze s rezervou Dukly Praha. Rozhodla zoufalá střelba v první půli, kdy dukelský brankář zavřel branku, v druhé půli byla již hra vyrovnaná.

Jablonečtí sice hned na začátku utkání vedli 1:2, ale zahozená sedmička na jablonecké straně v šesté minutě utkání, ukázala, že dukelský brankář bude pro hosty velký oříšek. Od tohoto okamžiku Dukla navyšovala postupně svůj náskok. 5:2, 9:4, 15:6 až na poločasových 20:9.

Do druhého poločasu Dukla vystřídala brankáře a od této doby se již hrála vyrovnaný handball.

Sestava a branky : Chaloupka, Novák – Hána 9, Krčka 8, Dědeček 4, Jandera 2, Vraný 2, Radosta 1, Smrček , Svoboda T, Kříž , Tomáš , Střižík

Hodnocení trenéra: již po druhé jsme narazili na sehrané mladíky, jak Dukla tak Liberec, oba týmy hrají podobně a nám jejich hra moc neseděla, oba týmy o sobě dobře vědí a vyhoví si, naopak my se teprve po dlouhé pauze sehráváme a ještě to chvilku asi dá než ukážeme svoji sílu, každopádně již tuto sobotu máme šanci v domácím utkání s pražskými Vršovicemi od 17.00