11. VŠ Plzeň 9 190:231 3
12. Sokol Vršovice B 9 211:280 3

Kompletní tabulka

Domácí vítězství nad Vršovicemi

Handball Jablonec - Sokol Vršovice B 29:23 (15:16) Jablonec v poprvé v sezóně zvítězil a získal 2 body, když na domácí palubovce porazil rezervu Sokola Vršovic po zlepšeném výkonu ve druhé půli 29:23.

Domácí tým vstoupil do utkání nekoncentrovaně a hned od první minuty zápasu soupeř vedl, slaboučká obrana a bezkontaktní útok, byly hlavní důvody špatného jabloneckého vstupu do utkání. V 15.minutě hosté vedli 7:9. Time-out a výměna brankáře přispěla na chvilku ke zlepšení hry domácích, kterým se podařilo během 6-ti minut otočit na 12:9. Bohužel , tímto obratem se nechali domácí opět ukolébat a soupeř toho využil , když do konce první půle , opět otočil stav ve svůj prospěch na 15:16. Druhý poločas již byl ze strany domácích rapidně lepší, hned v úvodu domácí během 2 minut zvrátili stav na 18:16 a ve 12.minutě již byl náskok 5-ti brankový 24:19 a ten si Jablonec udržoval až do konce zápasu.

Sestava a branky : Novák, Chaloupka – Střižík 6, Krčka 6, Vraný 5, Radosta 4, Dědeček 3, Tomáš 3, Preisler 2, Jandera , Kubík, Smrček, Šatava, Kříž

Hodnocení trenéra : ten první poločas byl zoufalý, to se jinak nedá nazvat, jednoznačně podcenění soupeře, který když vycítil šanci tak nám pěkně zatápěl, o přestávce jsme si museli některé záležitosti vyříkat a zbytek utkání byl již lepší, již teď tentokrát v neděli 10.10. netradičně již od 15.00 hrajeme opět doma s Lokomotivou Louny a ve středu 13.10 od 19.00 přijede na další kolo českého poháru extraligový Jičín