11. VŠ Plzeň 22 497:565 10
12. Sokol Vršovice B 22 526:666 8

Kompletní tabulka

Vítězství nad plzeňskou Košutkou

Jablonec - Košutka Plzeň 28:20 (17:10) Jablonečtí házenkáři porazili v domácím střetnutí s přehledem plzeňskou Košutku 28:20, když si rozhodující náskok vybudovali již v prvním poločase.

Utkání s plzeňským soupeřem bylo vyrovnané pouze deset minut , kdy za stavu 4:4 začali domácí postupně zlepšenou obranou a rychlými přechody navyšovat rozdíl. Zejména Tomáš Hána a Ondřej Krčka se v útoku zasloužili o nejvíce branek. Dobrá obrana řízená zkušeným Standou Svobodou a výborným brankářem Davidem Hlinkou nepustila plzeňské střelce do větším manévrů.
Ve druhém poločase byla již hra vyrovnanější, jablonečtí si udržovali svůj náskok a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce.

Sestava a branky : Hlinka D., Novák – Hána 11, Krčka 9, Dědeček 3, Kubík 2,  Šatava 2, Jandera 1, Kříž, Kudrhalt , Smrček, Svoboda , Radosta

Hodnocení trenéra : jsem rád, že jsme podali opět dobrý a kvalitní týmový výkon, už výhra minulý týden v Plzni , kde jsme porazili místní VŠ a semkli se po nepovedeném  vstupu do soutěže, ukazuje , že se začínáme pomalu sehrávat, i přes velké množství zranění klíčových hráčů , se nám daří zabudovávat do týmů další hráče a šanci dostávají i naši šikovní dorostenci