11. VŠ Plzeň 10 207:251 3
12. Sokol Vršovice B 10 234:310 3

Kompletní tabulka

Mladší žáci odehráli další turnaj ve Varnsdorfu

Na další turnaj INTERLIGY mladších žáků, který pořádal Děčín ve varnsdorfské hale, odjely týmy A i B v sobotu 13.11.2021, a postupně se utkaly s mužstvy Liberec Handball, 1.HK Dvůr Králové, Slavoj Děčín a Česká Lípa.

ELP Jablonec A - Loko Česká Lípa 34:10 (19:3)

ELP Jablonec A  - Liberec Handball 24:27(16:19)

ELP Jablonec A - 1. HK Dvůr Králové 26:9(13:5)

ELP Jablonec A - Slavoj Děčín 29:16(17:7)

Do turnaje kluci vstoupili vlažně. Na vízězství v prvním zápase to ještě stačilo. Bohužel v prvním poločase utkání proti Liberci se přístup moc nezměnil, a tak si soupeř budoval postupně náskok. Ve druhém poločase se zlepšeným výkonem podařilo dvakrát skóre srovnat, bohužel na obrat v utkání už to nestačilo, a družstvo Liberce zaslouženě zvítězilo. Po tomto utkání proběhla důrazná domluva v šatně, po které už s dalšími výkony panovala spokojenost. Celý turnaj jsme praktikovali aktivní obranu 3:3, ze které se nám dařilo přecházet do rychlých protiútoků, celkem se dařilo i v postupném útoku. Přesto nás stále čeká spousta práce v tréninku.

Sestava a branky

Vojta Mariczyn, Vojta Cyhelský - Standa Svoboda 10(2), Maty Pavelka 6, Pepa Nosek 12, Ivo Viktor 21, Dominik Dobruský 8, Vojta Podzimek 8, Vašek Podzimek 4, Honza Rybák 44(2)

ELP Jablonec B - Liberec Handball 6:34(4:18)

ELP Jablonec B - Loko Česká Lípa 11:15(3:10)

ELP Jablonec B - Slavoj Děčín 9:21(4:12)

ELP Jablonec B - 1. HK Dvůr Králové 7:23(4:9)

Pro kluky, kteří hráli za B tým, je takový turnaj většinou hlavně o získávání zkušeností a seznamování se s velkou házenou. I vzhledem k marodce dostali prostor i někteří minižáci a nevedli si vůbec špatně. I toto družstvo se snažilo praktikovat aktivní obranu 3.3, kluci bojovali, ale ještě je před nimi obrovský kus práce.

Kryštof Kolář, Vojta Mariczyn - Vašek Podzimek 7, Tomáš Klápště 2, Maty Pavelka 3, Pavlík Dostál, Standa Svoboda 6(1), Filip Tyl 2, Dominik Dobruský 3, Vojta Podzimek 8, Ondra Hlubuček 2, Pepa Josífek, Matěj Kopka