TJ ELP JABLONEC

Příští zápas

TJ ELP JABLONEC vs Liberec Handball

Datum a čas konání: 2.3.2024 17:00

Tabulka

1. TJ Náchod 15 464:349 26
2. Lovci Lovosice B 14 465:401 22
3. TJ ELP JABLONEC 15 434:366 20
4. Loko Louny 15 437:405 20
5. Liberec Handball 13 426:366 18
6. HK Baník Most 14 394:336 18
7. HK Slavia Praha 14 433:430 12
8. Sokol Vršovice B 13 367:380 10
9. TJ Chemička Ústí n. L. 14 389:462 7
10. Česká Lípa 14 332:449 6
11. Mělník 13 365:442 5
12. TJ Sokol Bělá 14 321:441 4

Kompletní tabulka

Oslabená soupiska A-týmu, MINIžáci vyzkoušeli nový herní systém

Oslabená soupiska A-týmu, MINIžáci vyzkoušeli nový herní systém

Sedmý herní týden bojovali mladíci A-týmu v Lounech. Mladší dorostenci zavítali do hlavního města na Duklu. V České Lípě se nedařilo starším žákům. Mladší žáci pořádali domácí turnaj v Železném Brodě, kde se předvedli před Českou televizí. V neděli vyzkoušeli minižáci nový herní systém 5+1.

 

Vyjádření trenéra A-týmu Františka Dědečka:
Makali jsme, ale proti sehraným Lounům jsme měli šanci pouze 15 minut, naši mladíci se snažili nahradit naše opory a byla to pro ně škola, jak se do budoucna zlepšit.


Vyjádření trenéra Ml. dorostu Vládi Šatavy:
V sobotu nás čekalo náročné utkání na půdě Dukly Praha. Náročnější se ukázalo tím víc, čím jednotliví hráči rušili svou účast. Nakonec jsme odcestovali v počtu, ve kterém jsme nemohli počítat se střídáním. Vývoj utkání však musel mnohé překvapit. Od začátku jsme drželi s Duklou krok a dařilo se nám kvalitní obranou a dobrým čtením hry vytvářet tlak na domácí útočníky a donutit je tak k technickým chybám nebo střelbě z dálky, kterou se dařilo našemu brankáři pokrývat. V útočné fázi jsme se snažili hrát co nejjednodušeji a nikam nespěchat. Bohužel se nám nedařilo úspěšně zakončovat z křídelních pozic, kde bychom našli asi rozhodující faktor. Takový obraz hry vydržel víceméně po celou dobu utkání, a proto na konci svítilo na ukazateli skóre 28:20 pro Duklu.

Rádi bychom pochválili všechny hráče za soustředěný a odhodlaný výkon a jejich nasazení, které jim vydrželo po celou dobu utkání.

Vyjádření trenéra St. žáků Filipa Smrčka:

Na turnaj do České Lípy jsme vyrazili bez svých opor Ondřeje Hlubučka a Dominika Dobruského, kteří odjeli s dorostem na Pražskou Duklu. V prvním utkání proti Jičínu si zahráli všichni hráči a oproti minulému turnaji musím říci, že se nám herní projev líbil mnohem více než posledně. Kluci nic nevypustili a bojovali až do konce. (10:26) Utkání proti Dvoru Králové jsme ze začátku podcenili a v prvních 10 minutách si nechali soupeře odskočit na rozdíl 5 branek. Do druhého poločasu jsme vstoupili podstatně lépe, avšak na výhru to nestačilo a z utkání si odnášíme pouze bod, to je drobné zklamání, protože se Dvorem hrát umíme. (19:19) Na derby proti Liberci už dorazili naši hráči, kteří pomáhali dorostu, a bylo to znát. Bohužel jsme si ale nedokázali pohlídat Jablonecké odchovance Viktora s Rybákem a po pěkném zápase, ve kterém jsme vedli o 4 branky, jsme nakonec prohráli. (16:20) K poslednímu zápasu jsme přistoupili s tím, že si opět zahraje celá lavička, která díky vývoji těžkých utkání s Jičínem a Libercem nedostala tolik prostoru. Kluci si vyzkoušeli pozice, na kterých nejsou úplně zvyklí hrát a velmi pozitivně nás překvapili. (21:19) Ještě bych rád vyzdvihl výkony obou brankářů, kteří odchytali velmi dobrá utkání. Kdybych to měl shrnout výkon kluků se nám líbil, ale samozřejmě máme mraky prostoru ke zlepšování a vidíme, ve kterých herních činnostech se musíme zabrat. Jen nás mrzí, že na jednom turnaji dokážeme hrát naprosto vyrovnané utkání s předními celky tabulky a na turnaji dalším, proti stejnému družstvu, podáme poloviční výkon. Nicméně makáme dál, věříme, že výsledky se dostaví.

Vyjádření trenéra Ml. žáků Martina Tyla:

4. Turnaj mladších žáků se konal na domácí půdě v Železném Brodě za účasti i zpravodajství z České Televize Déčko. Turnaje se zúčastnily 4 týmy, kde kromě domácího Jablonce, přijel Liberec, Jičín a Česká Lípa. Dvůr Králové bohužel na turnaj nedorazil, kvůli velké marodce a jeho utkání byli zkontumovány ve prospěch soupeřů.
1. Utkání
Derby Jablonec – Liberec 11:16
V 1. poločase hra byla vyrovnaná, ale bohužel ve druhém poločase jsme nedokázali ubránit Libereckého střelce Martina Lepieše a v útoku bylo mnoho technických chyb.
2. Utkání
Jablonec – Jičín 6:22
Další utkání, za účasti televizní kamery z České televize, náš tým, ze začátku držel s Jičínem krok (do 11. minuty 4:5), potom se vytratila bojovnost, v útoku 30 technických chyb. Asi nejhorší utkání co děti za podzim odehrály.
3. utkání
Jablonec – Česká Lípa 18:7
V tomto utkání si zahrála celá lavička. Děcka hrála více v klidu, v brance spolehlivý výkon od Nicolase Golmana.

Turnaj byl z naší strany velmi nervozní a příliš mnoho technických chyb, proti Liberci a Jičínu chyběla i bojovnost. Všechny tři utkání odchytal mini žák Nicolas Golman, jelikož Honza Kudrhalt byl nemocen. Nicolas se teprve v brance zaučuje, ale jeho výkon byl pro nás nejmilejším překvapením turnaje. Za zmínku také stojí zapojení dvou nováčků z náboru v tomto roce.

Sestava a branky:
Pavel Dostál 8, Jan Kuba 8, Filip Tyl 7, Hynek Rybák 6, Martin Nešpor 3, Jakub Žemlička 2, Lukáš Chyba 1, Eliška Plecitá 1, Petr Schwarz, Matyáš Lukeš, Matěj Dvořák, Martin Staněk, Nicolas Golman, Petr Peter.
Příští týden v neděli jedeme na turnaj do České Lípy.

Vyjádření trenéra MINI/přípravky Davida Kudrhalta:

V neděli jsme vyrazili do Jičína na první turnaj nového herního systému 5 + 1. Našimi soupeři byl domácí Jičín a Liberec. Jelikož jsme neměli moc prostoru tento nový systém vyzkoušet, odjeli jsme na turnaj plní obav. O to více jsme potom byli překvapeni, jak se naši miníci s novým herním systém poprali a přizpůsobili se. Utkání proti Jičínu jsme sice prohráli, ale zápasy s Libercem byly velice vyrovnané. Proto jsme se rozešli s Libercem smírně, a to s jednou výhrou a jednou prohrou. Samotný výkon dětí byl nad naše očekávání, všichni podali výborný výkon a všichni si zahráli a osahali poprvé „velkou“ házenou. Chtěl bych také poděkovat i rodičům za velikou podporu v hledišti. Do příštího turnaje víme, co vylepšit a máme na čem makat. 

V sobotu 4. 11. vyrážíme na turnaj do Dvora Králové na klasický herní systém 4 + 1 a doufáme ve zlepšené výkony.

Diskuze

NSA Jablonec nad Nisou Liberecký kraj ŽAKO Preciosa Hummel FTISK Dům Barev Pro-idea s.r.o. Restaurace Městská Hala

Počet návštěv: 38542
Posledních 30 dnů: 480 | Posledních 7 dnů: 188 | Poslední den: 30

© 2024 TJ ELP JABLONEC | Všechna práva vyhrazena | martin.tyl10@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne