12. TJ Sokol Bělá 14 321:441 4

Kompletní tabulka

Jablonec - Loko Louny 28:23 (15:12)

Jablonec  - Loko Louny  28:23  (15:12)

Jablonečtí házenkáři porazili doma ve výborném utkání silné Louny 28:23, hvězdou utkání byl jednoznačně nestárnoucí Standa Svoboda, vstřelil 10 branek a ještě byl pilířem úspěšné obrany.

Po dvou venkovních utkáních se jablonečtí konečně předvedli na jablonecké palubovce, i bez dvou klíčových hráčů Krčky a Hány, si poradili s výborným soupeřem z Loun. Utkání bylo od prvních minut velmi vyrovnané, vyrovnaný stav trval do 15. minuty. Za stavu 7:7 se podařilo dobrou obranou v čele s vynikajícím Hlinkou v brance rychlými přechody získat tříbrankový náskok, který jablonečtí až do konce utkání nepustili. O branky se starali především Patrik Trejbal a Marek Tomáš. Ve druhé půli jablonečtí precizní obranou nepustili soupeře do většího tlaku a neustále vedli o 3-4 branky. Ve druhém poločase viděli diváci one man show Standy Svobody, který sám vstřelil 8 branek. Na rozehrávce se dařilo Šatavovi. Obranu dirigovali Smrček spolu se Svobodou. Tentokrát jablonečtí předvedli parádní týmový výkon a od první minuty šli za dvěma body.

Sestava a branky : Hlinka, Kubal – Svoboda 10, P Trejbal 6, Šatava 3, Žák 2, Jandera 2, Tomáš 2, Preisler 2, D. Trejbal 2, Smrček, Radosta, Mony, Vraný