11. Mladá Boleslav 14 338:526 6
12. Chomutov 14 210:579 0

Kompletní tabulka

První domácí utkání nevyšlo podle našich představ

Poprvé před domácím publikem se představili mladší dorostenci v téměř plné sestavě. Bohužel chyběl do té doby nejlepší střelec domácích Střižík a start Janaty také nebyl stoprocentní kvůli zranění z utkání ve Šťáhlavech.

I přesto se chtěli jablonečtí ukázat před domácím publikem v tom nejlepším světle. Podařilo se jim také vstřelit první branku. Další ale dali až po pěti minutách a to už svítil na tabuli stav 2:4 pro Louny a třetí branku dali až po dalších šestnácti minutách. Dvacátá druhá minuta 3:14. Domácím se podařilo dostat alespoň trochu zpět do utkání, atak byl poločasový výsledek 8:19.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako poločas první – 40. minuta 9:26. Zbylých dvacet minut se již dohrávalo ve snaze zabránit velkému debaklu. Jablonečtí se trochu rozstříleli, kdy největší zodpovědnost na sebe vzal 11-ti brankový Kudrhalt, a utkání tak skončilo konečným výsledkem 22:38.

V tomto utkání jsme měli největší problémy hlavně v obraně. Zvláště pravá strana byla velice lehce průchozí a je to věc, na kterou se budeme muset v příštích trénincích zaměřit. V neděli 14.10. nás čeká další těžký soupeř, zajíždíme na hřiště Pardubic.

Sestava a branky: Novák – Kudrhalt 11(3), Janata 2, Císař 2, Stamidis 2, Šimek 2, Kubík 1, Hassa 1, Svoboda 1, Feigl, Žáček, Blažek, Najman.