3. TJ ELP JABLONEC B 3 73:84 2
4. Železný Brod 3 76:87 0

Kompletní tabulka

Jablonecké Béčko má za sebou již dvě utkání

Jablonecká rezerva odehrála již dvě utkání. První utkání bylo na domácí půdě proti Železnému Brodu a druhé utkání Jablonečtí odehráli v České Lípě.

Utkání proti Železnému Brodu se hrálo po zápase Jabloneckého áčka. B-tým tvoři zejména hráči kteří hráli minulou sezónu za dorost a hráči kteří nedostávají priliš šancí v áčku. Tento tým si vzal na starost Martin Tyl a stal se zároveň i hrajícím trenérem. Po vyrovnaném souboji béčko nakonec prohrálo o tři branky 23:26. Zajímavostí v tomto utkání bylo že za Brod nastoupil Stanislav Svoboda který byl nejlepším hráčem v předchozím utkání Jabloneckého áčka proti Lounům.

V České Lípě se trochu netradičně hrálo v hale. Dokonce i kluci z Lípy říkali že si už ani nepamatují kdy naposledy hráli domácí utkání pod střechou.

Začátek utkání Jablonci vůbec nevyšel, chyby v obraně, neproměněné šance a neschopnost se prosadit, sráželo sebevědomí mladému týmu. O poločase jsme prohrávali o 11 branek a vypadalo to na debakl.

Do druhého poločasu jsme trochu zamíchali se sestavou. Po vyrovnaném začátku s mírnou převahou na naší straně jsme začali pomalinku náskok soupeře snižovat. 5 minut před koncem jsme dokonce dokázali snížit na 5 branek. Co nevycházelo v prvním poločase tak to vyšlo v druhém, obrana fungovala výborně a díky tomu jsme mohli zakončovat z rychlých protiútoků. Sice jsme na konec prohráli, ale byla vidět na klukách spokojenost, hlavně díky druhému poločasu.

Náš mladý tým se teprve seznamuje s chlapskou házenou a ještě mají někdy až zbytečný respekt k soupeři.

Pokud navážeme výkonem na druhý poločas i v příštím utkání, můžeme uspět.