TJ ELP JABLONEC

Příští zápas

Tabulka

1. Jičín C 6 187:135 10
2. Česká Lípa 6 148:139 8
3. Železný Brod 6 146:144 6
4. TJ ELP JABLONEC B 6 133:196 0

Kompletní tabulka

Jablonecké béčko prožilo černý víkend

Jablonecké béčko prožilo černý víkend

Jablonec B měl náročný víkend. v sobotu jsme odehráli domácí utkání proti České Lípě a v neděli na večer jsme jeli do Jičína.

Na domácí utkání proti České Lípě jsme byli téměř v kompletní sestavě, nehrál pouze brankář Linka a zraněný Tyl.

Do utkání jsme nastoupili poměrně dobře a asi po 5 minutách jsme vedli o 5 branek, Česká Lípa na tuto nepřiznivou situaci reagovala oddechovým časem. Od té doby Lípa nás začala přehrávat a otočila stav utkání na poločasových 11:14. Do druhého poločasu jsme chtěli na ně vlítnout ,ale bohužel zkušenost byla na druhé straně a Lípa si výsledek hlídala až do konce utkání a k závěru mírně navýšila na konečné skore 28:23. 

Pořád ještě náš tým nemá zkušenost a proto nedokáže utkání dotáhnout do vítězného konce. Utkání bylo velmi podobné zápasu ,který jsme odehráli v Železném Brodě. V Železném Brodě jsme vedli ještě po poločase a nakonec jsme prohráli podobným výsledkem jako doma s Lípou.

 

Zápas v Jičíně proti Céčku nemá smysl teměř popisovat. Jenom snad to že v sestavě chyběli. Mony, D.Trejbal, Radosta, Tyl, Hartig, a brankář Frýda. 

Naopak od utkání s Lípou odehrál své první utkání za muže a asi po 10 letech (naposled za Ml. Dorost) Jaroslav Bělík který se prezentoval 3 brankami. Konečný výsledek  (47:17) byl po náročném víkendu hodně krutý (někteří hráči odehráli o víkendu až 3 utkání) a na nedělní utkání v Jičíně nebylo dostatek sil. 

Letos na podzim Jablonecké béčko utkání už neodehraje. Jelikož domácí utkání s Jičínem se přesunulo na Jaro.

V tabulce jsme sice bez bodu ,ale s vyjímkou utkání proti Jičínu jsme drželi se soupeři krok a k uspěchu někdy stačilo opravdu málo.

Diskuze

Barracuda ZAKO mšmt preciosa Dům Barev jablonec nad nisou liberec Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 359
Posledních 30 dnů: 5 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2019 TJ ELP JABLONEC | Všechna práva vyhrazena | martin.tyl10@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne