5. LIBEREC HANDBALL 2 12 148:215 7
6. TJ ELP JABLONEC 16 142:258 3

Kompletní tabulka

Mladší žáci se opět představili v Liberci

Na další turnaj mladších žáků jsme odjeli do sousedního Liberce, kde jsme se postupně utkali s družstvy Dvora Králové, Liberce A, Liberce B a Náchoda.

TJ ELP Jablonec - Dvůr Králové 5:8 (2:3)

V prvním zápase jsme si dělali zálusk na první body v soutěži. Bohužel utkání nám vůbec nevyšlo, celé utkání jsme nefungovali jako tým a to se promítlo na výsledku, který byl po předvedeném výkonu ještě milosrdný

TJ ELP Jablonec - Liberec A  8:9 (5:7)

Po důrazné promluvě v šatně nastoupily naše děti do duhého zápasu proti favorizovanému Liberci jako úplně jiný tým. Celé mužstvo tahlo za jeden provaz, vzajemně se povzbuzovalo a dlouho drželo favorita v nejistotě. Bohužel o lepší výsledek nás připravila nižší kvalita v zakončení a proměňování šancí

TJ ELP Jablonec - Liberec B 13:13 (10:6)

Bojový duch z předchozího zápasu si naše děti přenesly i do tohoto utkání, kdy na liberecké béčko vyrukovaly s agresivní a bojovnou hrou, která vedla až k náskoku pěti branek. Bohužel ke konci už dětem začaly docházet síly a soupeř nakonec devatenáct vteřin před koncem srovnal na konečných 13:13.

TJ ELP Jablonec - Náchod 8:20 (2:12)

K poslednímu utkání jsme nastoupili proti vítězi celého turnaje družstvu Náchoda. V úvodu utkání se projevila vyšší kvalita soupeře a tak bylo o výsledku jasno po prvním poločase. O to víc si cením, že děti utkání nezabalily a v druhém poločase předváděly velmi vyrovnanou partii