11. Lovci Lovosice B 14 394:427 10
12. TJ Chemička Ústí n. L. 14 365:448 8

Kompletní tabulka

2.místo na turnaji v Ústí nad Labem

Jablonečtí házenkáři absolvovali přípravný turnaj před pokračováním jarní sezóny v Ústí nad Labem, kde se odehrál tradiční turnaj. Ve velmi promíchané sestavě doplněné o šikovné dorostence jsme v zápasech 1x25 minut obsadili celkově 2. místo, díky menšímu počtu vstřelených branek v celkové tabulce.

Nejprve jablonečtí porazili dánského soupeře 13:7, v celém utkání jsme prostřídali všechny hráče a svoji úspěšnou premiéru si v házenkářské brance odbyl i Patrik „ Happy“ Hartig

Ve druhém utkání ústecká rezerva složena většinou z bývalých dorostenců , neubránila sílu jabloneckých v útoku 15:6 a ti si s chutí zastříleli i s proměněnou sestavou.

Třetí utkání s několikanásobným vítězem turnaje, týmem z Libčic, bylo prakticky finále celého turnaje, jablonečtí hráli dobře, bohužel se po jednom tvrdším zákroku hned v úvodu zranil rozehrávač Krčka a jablonečtí ztratili útočnou kreativitu, sice vedli půl minuty před koncem 10:9, ale v oslabení inkasovali na 10:10.

Domácí ústecký A-tým jablonečtí porazili 16:8, dobrá obrana podpořená výborným Davidem Hlinkou v brance a kolektivní výkon celého týmu, slavil zasloužené vítězství.

V posledním utkání proti Čambě si jablonečtí s chutí zastříleli a zvítězili 17:8

Hodnocení trenéra: na turnaj jsme namíchali sestavu z hráčů jabloneckého áčka, béčka i dorostu, někteří hráči klíčoví dostali volno a důležité bylo, že se po zranění vrátili další hráči,na celém turnaji nám fungovala výborně obrana a přechody, v útoku se nejvíce prosazovala trojice Krčka, Hána, Trejbal, dobře zahrál mladý Hassa a v obraně Kříž i po zranění hrající Tomáš Svoboda

Výsledky :

JBC – Fjerritslev (DEN) 13:7, Ústí n/L „B“ 15:6, Libčice n/L 10:10,

Ústí n/L „A“ 16:8, Čambavamba Praha 17:8

Sestava a branky : Hlinka D, Hartig Trejbal P. 19, Hána 14, Krčka 12, Hassa 6, Jandys 6, Střížík 6, Kříž 3, Mony 3, Preisler 2, Svoboda T.